پنجاه و هشتمین همفکر مشهد به میزبانی تریگ آپ

پنجاه و هشتمین همفکر مشهد به میزبانی تریگ آپ

بچه ها ی پر تلاش و فعال جامعه کارآفرینی و استارتاپی مشهد در پنجاه و هشتمین رویداد همفکر میهمان شتابدهنده تریگ آپ TrigUp بودند. 28 تیر 96 در مرکز رشد شماره 1 دانشگاه فردوسی مشهد همفکر با محوریت شبکه سازی برگزار شد. 
این روز ها دوستداران کارآفرینی و مخصوصا استارتاپی اکثرا همفکر را می شناسند!

" همفکر یک رویداد هفتگی و فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و سرمایه‌گذاران است که به شبکه‌سازی،‌ تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند."

اما سوالی که ممکن است برای خیلی از ما پیش آمده باشد این است که چرا و چگونه یاید شبکه سازی کرد؟
واقعا شبکه سازی به چه معناست؟ ایا اینکه صرفا با افرادی در یک جمع  صحبت کنیم و اطلاعات اولیه در مورد کسب و کار همدیگر را رد و بدل کنیم یک شبکه ساخته ایم؟ چگونه می توان شبکه ای صحیح از افراد ساخت؟ چگونه میتوانیم از شبکه خود کسب درآمد کنیم ؟آیا باید با تمامی افرادی که آشنا می شویم شبکه سازی کنیم؟

در ارایه همفکر 58 با موضوع "چگونه شبکه ای موفق بسازیم؟"  به بررسی این سوالات بالا پرداختیم که میتوانید ویدئو این ارائه بزودی در همین سایت در قسمت ویدئو ها مشاهده کنید.

خوشبحتانه در همفکر این هفته بیش از90% افرادی که ثبت نام کرده بودند حضور داشتند که می توانید از اینجا بیشتر با آنها آشنا شوید.
در باره میزبان:
شتابدهنده تریگ آپ بیش از یک سال است که فعالیتش را در مشهد شروع کرده، این مرکز وابسته به شرکت فناپ بوده که در مرکز رشد شماره 1 دانشگاه فردوسی مستقر است، البته فعالیت های این مرکز در مشهد بیشتر تحت عنوان مرکز شتابدهی می باشد و از استارتاپ ها و کسب و کارهای جدید مخصوصا در حوزه فین تک حمایت می کند. میتوانید با تریگ آپ از اینجا آشنا شوید وهمچنین کانال تلگرامی تریگ آپ رو دنبال کنید.

درباره نویسنده