پنجاه و نهمین همفکر مشهد به میزبانی ریس نت

پنجاه و نهمین همفکر مشهد به میزبانی ریس نت

همفکر 59 مشهد درتایخ 4 مرداد 96 در ریس نت برگزار شد، لیست شرکت کننده های همفکر این هفته رو میتونید از اینجا ببینید.
درباره میزبان این هفته ریس نت، "باشگاه اتومبیل رانی مجازی"
برای برگزاری همفکر مشهد سعی میکنیم میزبان ها و کسب و کارهای جدید را معرفی کنیم تا شرکت کنندگان علاوه بر شبکه سازی بایکدیگر، با استارتاپ های دیگر آشنا شوند،ریس نت یکی از همین کسب و کارهاست که برای بسیاری از ما جذاب است. در ادامه گزارش و معرفی کوتاهی از دیدار ما با این مجموعه میخوانید.
ریس نت (باشگاه اتومبیلرانی مجازی ) فضایی است که با استفاده از یک مجموعه سخت افزار و نرم افزار قوی آموزش رانندگی حرفه ای ، اقدام به آموزش برای کاربران و علاقه مندان به رانندگی می نماید.
 آقای رضا اردلان موسس این مجموعه با گرمی از ما پذیرایی کردند و داستان شروع ریس نت را برایمان گفتند. از نجایی که ایشان علاقه زیادی به اتومبیل ها دارند،سال 89 اولین ریس نت ایران را با طراحی و ساخت 5 سیستم شبیه ساز اتومبیل که بصورت شبکه باهم در ارتباط هستند را شروع کردند. این سیستم های کامپیوتری مجهز به نرم افزار شبیه ساز حرفه ای اتومبیل رانی است که بهمراه فرمان،گاز، ترمز و دنده در کنار هم نقش یک اتومبیل مجازی را برای کاربران ایفا می کنند.
شروع این حرکت از شهرستان قائن بود که با تاسیس آن باشگاه اتومبیل رانی مجازی ریس نت شکل گرفت و از سال 90 دفتر آن به مشهد منتقل شد. هم اکنون در 30 شهر ایران نمایندگی های ریس نت فعال هستند و به آموزش حرفه ای رانندگی میپردازند.از سایر فعالیت های جالب ریس نت مسابقات آنلاین کشوری است که بصورت همزمان در شهر های مختلف برگزار می کنند. بزودی گزارش کاملی از ریس نت در همین سایت منتشر خواهم کرد.
برای اطلاعات بیشتر به سایت ریس نت مشهد مراجعه کنید.

درباره نویسنده